П'яльця Nurge 95х110мм

169,00грн. за 1 шт

  • Артикул: 0002433
  • Наявність: В наявності

Використання пялець прискорює і полегшує виконання вишивки.


Пластикові п'яльця-рамка від провідного виробника Nurge. 

Виготовлені з висоякісного пластику,  зручні у користуванні, надійно тримають натяг тканини, ідеально підійдуть для створення мережок. 

Розмір : 95х110см

Матеріал : високоякісний пластик 

Виробник : Nurge Турція

П'яльця дають можливість щільно та рівномірно з усіх боків натягнути тканину. Розмір пялець для вишивки залежить від готової роботи. Великі вироби зручно вишивати на пяльцях, що мають великий діаметр, а для маленьких стануть в нагоді менші.

Існує чимало різновидів пялець – як за величиною, формою, так і за матеріалами. За наявності затисків (гвинта) на пяльцях для вишивання на них набагато простіше закріпляти і натягувати тканину.


Речі
Одиниця виміру 1 шт

Написати відгук

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Теги: все для вишивання, все для вишиванок, тканина для вишивання, ткань для вышивания, тканина для вишивки, ткань для вышивки, тканина, ткань, нитки, нитки на метраж, тканина для вишиванки, ткань для вышиванки, купити тканину, найкраща тканина для вишиванки, українські тканини, магазин вишивки, магазин тканин, магазин ниток, книги про вишивку, книги про вишивання, нитки, нитки муліне, нитки муліне на метраж, нитки dmc, нитки dmc на метраж, dmc на метраж, муліне dmc на метраж, перле, перле на метраж, перле dmc, перле dmc на метраж, perle dmc, pearl dmc, ножиці для вишивання, голки для вишивання, купити тканину київ, льон, льон для вишивання, льон для вишиванки, льон для вишивки, український льон, купити льон, аксесуари для вишивання, аксесуари вишивальниць, аксесуари вишивальні