Полотно рушникове 40 см

100,00грн. за 1 м

  • Артикул: 30081
  • Наявність: В наявності

Полотно рушникове 40см Біле з обробленими краями

10 ниток на 1см

Склад : 100% бавовна 

Вишитий рушник посідає особливе місце в житті української родини. Він – не просто предмет побуту, а набагато більш багатозначний і сакральний виріб. Український рушник здатен не лише прикрасити повсякденність, а й поєднати людину традиціями роду і країни. 

Вишитий рушник відіграє різноманітну роль: це весільний атрибут, прикраса помешкання, символ гостинності та один з важливих символів християнської обрядовості.

«Мій Оберіг» шанує традиції та прагне знайти в них те, що може використовувати і сучасна людина. Тому ми пропонуємо Вам вишити рушник власними силами! Для цього наша крамниця має необхідні матеріали.

Передусім, це спеціальне рушникове полотно. Воно має оброблені краї, тож вам не доведеться витрачати час на обробку рушника.


Речі
Одиниця виміру 1 м

Написати відгук

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Теги: все для вишивання, все для вишиванок, тканина для вишивання, ткань для вышивания, тканина для вишивки, ткань для вышивки, тканина, ткань, нитки, нитки на метраж, тканина для вишиванки, ткань для вышиванки, купити тканину, найкраща тканина для вишиванки, українські тканини, магазин вишивки, магазин тканин, магазин ниток, книги про вишивку, книги про вишивання, нитки, нитки муліне, нитки муліне на метраж, нитки dmc, нитки dmc на метраж, dmc на метраж, муліне dmc на метраж, перле, перле на метраж, перле dmc, перле dmc на метраж, perle dmc, pearl dmc, ножиці для вишивання, голки для вишивання, купити тканину київ, льон, льон для вишивання, льон для вишиванки, льон для вишивки, український льон, купити льон, аксесуари для вишивання, аксесуари вишивальниць, аксесуари вишивальні