Тканина для вишивання Zweigart Easy Count Grid Murano 3516/1219, 32ct шириною 140см, біла з розміткою

930,00грн.

  • Артикул: 33340
  • Наявність: В наявності
text_minimum_footage

Тканина для вишивання Zweigart Easy Count Grid Murano 3516/1219, 32ct

шириною 140см, біла з розміткою

Тканина Easy-Count Aida має розмітку 10 на 10 хрестиків.

Розмітка розчиняється за кілька хвилин в теплій воді та не залишає слідів. Використання цієї канви суттєво заощаджує час тим хто розмічає канву перед початком вишивання. Нитки в цій канві жорстко вплетені одна в іншу, утворюючи чітко виражені місця для введення і виведення голки. Квадрати для хрестиків легко рахувати, а самі хрестики виходять ідеально рівними. Канва дуже високої якості, дуже добре тримає форму, навіть після прання.

 З метою запобігання осипання країв канви на початку вишивання краще обмітати або проклеїти по краю канву клеєм ПВА. Рекомендації по догляду - дозволена прання при температурі до 60 градусів.

Склад : 52% сotton 48%rayon

Виробник : ZWEIGARD


Написати відгук

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Теги: все для вишивання, все для вишиванок, тканина для вишивання, ткань для вышивания, тканина для вишивки, ткань для вышивки, тканина, ткань, нитки, нитки на метраж, тканина для вишиванки, ткань для вышиванки, купити тканину, найкраща тканина для вишиванки, українські тканини, магазин вишивки, магазин тканин, магазин ниток, книги про вишивку, книги про вишивання, нитки, нитки муліне, нитки муліне на метраж, нитки dmc, нитки dmc на метраж, dmc на метраж, муліне dmc на метраж, перле, перле на метраж, перле dmc, перле dmc на метраж, perle dmc, pearl dmc, ножиці для вишивання, голки для вишивання, купити тканину київ, льон, льон для вишивання, льон для вишиванки, льон для вишивки, український льон, купити льон, аксесуари для вишивання, аксесуари вишивальниць, аксесуари вишивальні