Жива палітра,оновлена ​​Карта кольорів DMC + 35 нових кольорів.

1.455,00грн. за 1 шт

  • Артикул: 000555
  • Наявність: В наявності

Оригінальна , оновлена ​​ Карта всіх кольорів муліне DMC-
скарб для вишивальниці і надійний помічник!
Складається з 6-ти листів, на яких розташовуються планки із зразками "живих" ниток:
- бавовняне муліне-443 кольорів
+ 35 нових кольорів(від 1-35).
- меланжове муліне-18кольорів
- металік-33кольорів +
Колір  E980: жовтий FLUO
Колір E990: зелений FLUO
Колір E940:  сяючий в ночі
- муліне color variations-36кол.
- а також безцінна інформація про ниточки PERLE


 Картонна обкладинка, формат А4 з зразками ниточок ДМС, що  дозволяє мати чітку уяву про колір.

Кольорів і відтінків ниток для вишивання сьогодні існує дуже багато. Часто трапляється, що вишивальниця, плануючи свою роботу, губиться у їх розмаїтті. Це стосується вишивання як сорочки чи сукні, так і картини чи подушки, а також великої кількості інших виробів.

Швидко і без надмірних зусиль зорієнтуватись і підібрати нитки допоможе карта кольорів DMC. На ній надруковано всі існуючі кольори ниток DMC та їх номери.

«Мій оберіг» пропонує до Вашої уваги функціональну і просту карту у форматі А4, що відрізняється високою якістю поліграфії. Вона дозволить підібрати ключ до вишивальної схеми будь-якої складності.

Створюйте шедеври разом з нами!

Речі
Одиниця виміру 1 шт

Написати відгук

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Теги: все для вишивання, все для вишиванок, тканина для вишивання, ткань для вышивания, тканина для вишивки, ткань для вышивки, тканина, ткань, нитки, нитки на метраж, тканина для вишиванки, ткань для вышиванки, купити тканину, найкраща тканина для вишиванки, українські тканини, магазин вишивки, магазин тканин, магазин ниток, книги про вишивку, книги про вишивання, нитки, нитки муліне, нитки муліне на метраж, нитки dmc, нитки dmc на метраж, dmc на метраж, муліне dmc на метраж, перле, перле на метраж, перле dmc, перле dmc на метраж, perle dmc, pearl dmc, ножиці для вишивання, голки для вишивання, купити тканину київ, льон, льон для вишивання, льон для вишиванки, льон для вишивки, український льон, купити льон, аксесуари для вишивання, аксесуари вишивальниць, аксесуари вишивальні