Маркер для тканини водорозчинний ДМС

150,00грн. за 1 шт

  • Артикул: 00036
  • Наявність: В наявності

Маркер водорозчинний потрібний для того, щоб наносити лінії на тканині. Це полегшує процес вишивки, шиття та інших видів рукоділля. Із його застосуванням простіше перенести візерунок чи викройку на тканину, зробити розмітку.

Лінії, що наносить маркер DMC, тимчасові і легко змиваються холодною водою чи вологою тканиною. Не слід піддавати тканину з розміткою, зробленою водорозчинним маркером, дії тепла: прямим сонячним променям, прасуванню та пранню в гарячій воді. Бажано зберігати маркер ДМС у прохолодному місці.

В «Мій оберіг» Ви можете знайти водорозчинний маркер для тканини блакитного кольору.

Речі
Одиниця виміру 1 шт

Написати відгук

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Теги: все для вишивання, все для вишиванок, тканина для вишивання, ткань для вышивания, тканина для вишивки, ткань для вышивки, тканина, ткань, нитки, нитки на метраж, тканина для вишиванки, ткань для вышиванки, купити тканину, найкраща тканина для вишиванки, українські тканини, магазин вишивки, магазин тканин, магазин ниток, книги про вишивку, книги про вишивання, нитки, нитки муліне, нитки муліне на метраж, нитки dmc, нитки dmc на метраж, dmc на метраж, муліне dmc на метраж, перле, перле на метраж, перле dmc, перле dmc на метраж, perle dmc, pearl dmc, ножиці для вишивання, голки для вишивання, купити тканину київ, льон, льон для вишивання, льон для вишиванки, льон для вишивки, український льон, купити льон, аксесуари для вишивання, аксесуари вишивальниць, аксесуари вишивальні