Магнітна дошка ДМС 18 х 26 см

400,00грн. за 1 шт

  • Артикул: 00030
  • Наявність: В наявності

Призначення магнітної дошки ДМС – допомогти вишивальниці зручно розташувати схему. Листок зі схемою розташовується на підставці, і кріпиться за допомогою двох пересувних магнітів. Один з них виконаний у вигляді лінійки.

Таким чином, можна виділити місце у схемі, яке Ви вишиваєте, і сконцентруватися на ньому. Позаду дошка має розкладну лапку-підставку, тому не потребує додаткової фіксації. Цей зручний аксесуар для вишивання по формі дещо нагадує підставку для шкільних підручників.

«Мій Оберіг» пропонує магнітну дошку DMC середнього розміру, 26*18 см.

Речі
Одиниця виміру 1 шт

Написати відгук

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Теги: все для вишивання, все для вишиванок, тканина для вишивання, ткань для вышивания, тканина для вишивки, ткань для вышивки, тканина, ткань, нитки, нитки на метраж, тканина для вишиванки, ткань для вышиванки, купити тканину, найкраща тканина для вишиванки, українські тканини, магазин вишивки, магазин тканин, магазин ниток, книги про вишивку, книги про вишивання, нитки, нитки муліне, нитки муліне на метраж, нитки dmc, нитки dmc на метраж, dmc на метраж, муліне dmc на метраж, перле, перле на метраж, перле dmc, перле dmc на метраж, perle dmc, pearl dmc, ножиці для вишивання, голки для вишивання, купити тканину київ, льон, льон для вишивання, льон для вишиванки, льон для вишивки, український льон, купити льон, аксесуари для вишивання, аксесуари вишивальниць, аксесуари вишивальні