Голка ДМС №26 - поштучно

7,00грн. за 1 шт

  • Артикул: 00014
  • Наявність: В наявності

Голка ДМС для вишивання ( гобеленова )  № 26 – 1 штука – оптимальний вибір для початківців. Також купити 1 голку DMC варто тим, хто починає вишивку на новій для себе тканині.

Голки – той інструмент, що потрібний кожній вишивальниці, незалежно від виду вишивки. Важливо вірно підібрати голки для вишивання для кожної роботи, тому що від цього буде залежить акуратність і краса майбутнього виробу. Купити голки для вишивання DMC можна в «Мій Оберіг».

Голка повинна бути трохи товща, ніж нитка, яка буде застосовуватись. Існує правило – чим щільніша і делікатніша тканина, тим тонша голка.

Голкам присвоєні номери від 1 до 12 – швейні та вишивальні, а також від 13 до 28 – так звані гобеленові. Чим коротша й тонша голка, тим більший у неї номер.

Найбільш зручні голки для вишивки хрестиком – ті, що мають збільшене вушко та тупий (закруглений) кінчик. Такі голки в асортименті пропонує провідний виробник аксесуарів для вишивання – DMC (ДМС) та крамничка «Мій Оберіг».

Дуже зручні голки ДМС, з великим гладеньким вушком і тупим кінчиком - стануть поміччю та полегшать Вашу працю. Ці голки не чорніють, в них легко заправляється нитка. Завдяки ідеальній поверхні досягається мінімальне тертя з тканиною, що значно полегшує процес вишивання. 


Речі
Одиниця виміру 1 шт

Написати відгук

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Теги: все для вишивання, все для вишиванок, тканина для вишивання, ткань для вышивания, тканина для вишивки, ткань для вышивки, тканина, ткань, нитки, нитки на метраж, тканина для вишиванки, ткань для вышиванки, купити тканину, найкраща тканина для вишиванки, українські тканини, магазин вишивки, магазин тканин, магазин ниток, книги про вишивку, книги про вишивання, нитки, нитки муліне, нитки муліне на метраж, нитки dmc, нитки dmc на метраж, dmc на метраж, муліне dmc на метраж, перле, перле на метраж, перле dmc, перле dmc на метраж, perle dmc, pearl dmc, ножиці для вишивання, голки для вишивання, купити тканину київ, льон, льон для вишивання, льон для вишиванки, льон для вишивки, український льон, купити льон, аксесуари для вишивання, аксесуари вишивальниць, аксесуари вишивальні