Аксесуари та приємні дрібнички

Уточнити пошук

Коробка Подарункова 12,5х16х7см

Коробка Подарункова  12,5х16х7см з крафт картону.....

20,00грн.
Дерев'яна підставка для п'ялець DMC

Дерев'яна підставка для п'ялець -ідеальне місце для вишитої роботи!А також підійде для мобільного те.....

160,00грн.
Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)

Для вишивки, як і для іншого виду рукоділля, потрібні певні інструменти. Серед них основні, без яких не можна обійтися, та додаткові, які можна використовувати за бажанням. Крамниця «Мій Оберіг» пропонує рукодільницям всі необхідні аксесуари для вишивки найвищої якості.

Найперший інструмент, що потрібен при будь-якій вишивці - це голки. Вони бувають різного розміру, і повинні відповідати типу тканини, що використовується. Делікатні тканини потребують тонких голок, рівномірні та канва – гобеленових голок з тупим кінчиком. Також в «Мій Оберіг» є спеціальні голки для вишивання бісером. Зберегти голки в порядку допоможуть наші магнітні скриньки для голок. Крім того, завдяки своєму симпатичному дизайну вони піднімуть настрій майстрині та прикрасять дім.

Кожній вишивальниці потрібні ножиці двох видів – маленькі, щоб відрізувати кінці ниток, та великі кравецькі. Придбайте ножиці від «Мій Оберіг», і будьте певні, що у ваших руках якісна річ. П’яльця – це той аксесуар, що значно полегшує вишивку, йде мова про хрестик, гладь, колодочки, чи будь-яку іншу техніку. Вони відрізняються за матеріалом та розміром, і наша крамничка пропонує різні варіанти п’ялець для потреб кожної вишивальниці. Але всіх їх об’єднує одне: дівчина з п’яльцями завжди виглядає стильно, чарівно та неперевершено.

Карта кольорів стане в нагоді, щоб підібрати ідеальні відтінки ниток ДМС до вашої вишиванки, за допомогою маркера від «Мій Оберіг» легко перенести візерунок на тканину. Такі аксесуари для вишивання, як лупа різних видів, магнітна дошка та магніти до неї, розпорювач та нитковтягувач значно спростять працю вишивальниці і вивільнять більше місця для творчих моментів. Зберігати нитки в порядку буде простіше завдяки пластиковому та картонному органайзеру, бобінам, кісточкам для ниток, і навіть пристрою для намотування ниток на бобіни.

Вишивайте із задоволенням, втілюйте найсміливіші ідеї! А про все необхідне для цього, усі аксесуари для вишивання подбає інтернет-крамниця «Мій Оберіг»

Shop Лідери продажів

310 муліне DMC на метраж

100% бавовна, 6 складань.  Муліне ДМС в конусах має таку саму якість, як муліне  в звичайн.....

1,40грн.
B-5200 муліне DMC на метраж

100% бавовна, 6 складань.  Муліне ДМС в конусах має таку саму якість, як муліне  в звичай.....

1,40грн.
321 муліне DMC на метраж

100% бавовна, 6 складань.  Муліне ДМС в конусах має таку саму якість, як муліне  в звичай.....

1,40грн.
666 муліне DMC на метраж

100% бавовна, 6 складань.  Муліне ДМС в конусах має таку саму якість, як муліне  в звичай.....

1,40грн.
3865 муліне DMC на метраж

Цей білий колір має теплий молочний відтінок100% бавовна, 6 складань.  Муліне ДМС в конусах має.....

1,40грн.